Radka Pipotová Fotograf

…fotografie s duší

Radka Pipotová Fotograf

Portréty

Novinka 2018:

Jako novinku mám pro těhulky balíček "Rostoucí bříško". Variant může být vícero. Buď celá postava nebo polocelek. Stačí si vybrat:-)

Boudoir

Focení ve stylu “Boudoir” je naprosto výjimečné… Mému srdci je nejblíže vydat se s klientkou do krás a tajů přírody či jiných atraktivních lokalit. Každým rokem hledám nové a zajímavé zákoutí, kde nejvíce vynikne ženská krása, osobitost a duše klientky. Z dosavadních zkušenosti právě příroda (exteriér obecně) dá inspiraci i pro Vás, protože já “nejdu” po nastrojeném výrazu…ale chci vám nahlédnout do nitra. Do nitra vás samotných. …A zachytit vás tak. Protože fotka by měla být především o VÁS. Jaká jste či jaká byste ráda byla.
Nabízím samozřejmě i focení v mém ateliéru.
S klientkou individuálně konzultuji co má ráda, jaký styl se jí líbí a jaké jsou její představy:-) Vybereme spolu vhodnou lokalitu a oblečení.
V den focení a prvního setkání spolu probereme znovu připravené oblečení a doplňky. A pracuji tak, abyste se cítila v bezpečí a v naprosté pohodě:-)
Mám ráda přirozenost

Atraktivní lokality:
Po celý rok je k dispozici unikátní skleník ze 30. let. V teplejším období cca od konce května až do září nabízím tzv. “vodní bouidoir”.

V případě jakýkoliv dotazů ohledně Bouidor focení mne nevájte kontaktovat: 607 906 653 či na mail: radkapipotova@gmail.com

Těším se na Vás,

Radka

Reference:
Šárka: “Zažila jsem s Radkou už dvoje focení a nemám jiných slov než superlativy – i přes nejprve bídný výběr lokality, kterou jsem zvolila já, kde nebylo možné fotit 100% v klidu a uvolnění, se fotky krásně povedly a září z nich pohoda… což mě jednoduše fascinuje! Druhé focení už proběhlo v jí zvoleném exteriéru a bylo to naprosto neskutečné… Jako kdyby se člověk nejdřív hledal a pak se něco stalo, okamžik, a najednou byl tím, kým být chtěl. Naprosto splyne s prostředím a je jeho součástí. Radka je bezprostřední, přesto respektující, má neskutečné oko a cit, cítila jsem se s ní úžasně, jako bohyně :-) Těším se moc na další focení. Díky, Radko!!”

Reference:
Monika:
"Chtěla bych moc poděkovat Radce za příjemnou a skvělou první zkušenost s profesionalnim fotografováním. Dlouho jsem přemýšlela, že si nechám udělat fotky a nemohla jsem se k tomu nějak odhodlat…vždy jsem na všech vypadala strašně:-) když sem viděla fotky od Radky moc se mi libily a já se konečne odhodlala… Můžu jen říct, že sem byla velice spokojená a konečně sem se dívala na svoje fotky u kterých sem jen zašla jak jsou krásné;-) Takže za mě určitě doporučuji:-) já se už teď těším na další spolupráci. Moc děkuji za krásné fotky ;-) a za trpělivost "

Reference od klientky: Žaneta: “Fotky jsou úžasné, fakt nemám slov…". Jinak pro mě to bylo úplně něco nového, nikdy před tím jsem se nefotila, a byl to neuvěřitelný zážitek. Jak jsi poznala, jsem velký introvert, ale co jsi se mnou dokázala je obdivuhodné.”

Plním si své sny

Sabina

Projekt - Myslivecká sezóna

Těhotenské focení

Těhotenské focení většinou realizujeme mezi 27. -33. týdnem těhotenství.

Párové focení

Up Next:

Svatby